شرکت هوایی و جهانگردی علاء الدین ، مجری تور های آسیایی اروپایی و داخلی ، پرواز های نرخ ویژه با خدمات فوق العاده تورها در نمایش کالا

چشم انداز و آرمان علاءالدین بر پایه های علمی و برنامه های دانش بنیان و تخصص در حوزه گردشگری است.آژانس هواپیمایی علاءالدین می خواهد متفاوت باشد و اولویت علاءالدین جذب گردشگران خارجی به ایران و ورود ارز به کشور است،آزمایشگاه های سفر برای بررسی و کنترل اجرای انواع تورها در ایران و جهان از برنامه های آژانس علاء الدین است و شما هر چه آرزو کنید از چراغ جادوی این آژانس خواهید گرفت.

امروزه سفر به ایران برای خیلی از مردم جهان جذاب و جالب است و نیاز به تکاپو و تلاش برای معرفی و جذب گردشگران دارد و در این راستا ، بخش تور ورودی شرکت سفرهای علاءالدین راه اندازی شده و با استفاده از تجربیات فراوان مصمم است سهمی در جذب گردشگران خارجی داشته باشد. کارشناسان بازاریابی تورهای ورودی به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، اسپانیایی ،عربی ، استانبولی ایتالیایی ، فرانسوی ، ترکی ، چینی و ... زیر نظر نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر تور ورودی علاءالدین خانم آتوسا گودرزیان است.

جاذبه های گردشگری
آشنایی با جاذبه ها و دیدنی های جهان باعث ایجاد علاقه به دیدار سرزمین های مختلف در سراسر جهان شده، علاءالدین تراول نام تجاری شرکت خدمات مسافرتی هوایی و جهانگردی است . این تیم در صفحه جاذبه ها به معرفی جاذبه های ایران و سایر کشورها پرداخته است،برای آغاز می بایست کشور مورد نظر خود را انتخاب نمائید و سپس وارد صفحه جاذبه های آن کشور می شوید و بر اساس فیلترهای صفحه جاذبه می توانید به جاذبه و دیدنی دلخواه خود برسید،وارد صفحه جاذبه های ایران شوید در فیلترها می توانید جاذبه را بر اساس نام سرچ نمائید و یا بر اساس دسته بندی جاذبه شامل : جاذبه های فرهنگی ، جاذبه های طبیعی ، جاذبه های تفریحی و سایر جاذبه ها و در هر نوع دسته بندی می توانید نوع جاذبه را تیک کنید و فیلتر نمائید،فیلتر کردن دوران تاریخی جاذبه هم جذاب است و باعث می شود شما با تاریخ جاذبه آشنا شوید .

 

داخلی
تخت جمشید
پاسارگاد
زیگورات چغازنبیل
باغ فین کاشان- باغ های ایرانی
کاخ گلستان تهران
میدان نقش جهان اصفهان
کتیبه بیستون کرمانشاه
بازار تبریز
قره کلیسا در چالدران-کلیساهای ایران
بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی
کلیسای سنت استپانوس جلفا – کلیساها
سازهای آبی شوشتر
پل طبیعت تهران
خارجی
روسیه
ترکیه
ارمنستان
مالزی
اسپانیا
ازبکستان
کرواسی
قزاقستان
پاراگوئه

 

آژانس هواپیمایی علاءالدین

تلفن : 19- 021-26254800 ،021-74495

آدرس : تهران ،پاسداران شمالی پایین تر از چهارراه فرمانیه ،پایین تر از نارنجستان چهارم و رز ، مجتمع آرتمیس فرمانیه ، طبقه 7 ، واحد 5

تگ ها ، برچسب ها: آژانسهای مسافرتی ، تور ، ویزا ، بلیط