آژانس هواپیمایی مسافرتی توریستی مانلی پرواز ، پرواز های نرخ ویژه با خدمات استثنایی تورها

 تصویر بزرگ آژانس مسافرتی توریستی مانلی پرواز در نمایش کالا

شرکت گردشگري مانلی پرواز با تجربه چندين ساله در امور گردشگري و جهانگردي و نماینده پروازهاي چارتري به اقصی نقاط کشور و نیز ارائه بهترین خدمات رفاهی و اقامتی در سراسر کشور بخصوص در جزیره کیش و مشهد مقدس، شیراز و اصفهان و اجرای تورهای خارجی (تایلند، ترکیه، امارات، مالزی، ارمنستان، چین) با هدف رضایت مندی مسافران محترم مشغول به فعالیت می باشد.
اهداف این شرکت دربرگیرنده گستره وسیعی از خدمات در حوزه گردشگری است که اهم آن به شرح زیر می باشد: ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی، شرکت ها، موسسات و سازمان های گردشگری راه اندازی شبکه الکترونیکی گردشگری؛ با هدف ایجاد ارتباط بهتر گردشگران داخلی و خارجی ارائه خدمات رزرواسیون بلیط، هتل و تور، توانمندی ها، شایستگی ها و افتخارات برخورداری از سیستم جامع و تعاملی در شبکه گردشگري الكترونيكي ايران برخورداری از نیروهای توانمند و ارتباطات گسترده با سازمان ها، نهادها، موسسات و مراكز آكادميك داخلي و خارجي فعال در حوزه گردشگری خدمات تورها ي سياحتي: این تورها مبتني بر خواسته هاي متقاضيان تعريف شده واز طریق سایت در اختیار استفاده کننده گان قرار می گیرد. رزرو تورهاي نمايشگاهی، تورهاي صنعتي، تورهای طبیعت گردی. ارائه خدمات صدور بليط هوایی و رزرو هتل. ويزا و سفارتخانه ها: معرفي سفارتخانه ها و فرايند اخذ ويزا و فراهم سازي زمينه اخذ ويزاي الکترونيکي.
مانلی پرواز آماده عقد قرارداد با سازمانها، شرکتها، دانشگاهها، مدارس و ... جهت ارائه خدمات گردشگری می باشد.

مانلی پرواز

مشخصات آژانس: شركت خدمات مسافرتي هوايي و جهانگردي مانلی پرواز پایتخت با دارا بودن کادری مجرب, متخصص و آموزش دیده و همچنين با در اختيار داشتن امكانات مختلف توريستي و گردشگري از قبيل داشتن نمایندگی چارتر پروازهاي مختلف در مسيرهاي خارجی و داخلی و امكانات اقامتي و رزرواسیون هتل در اقصي نقاط كشور آماده ارائه خدمات ويژه توريستي به شما مسافران محترم مي باشد

 

مجری تور های ارزان خارجی و تورهای لحظه اخری

 

 

تور ارزان دبی
تور ارزان استانبول
مجری تور های ارزان و لحظه اخری تایلند
مجری تور های ارزان و لحظه اخری ارمنستان
تور ارزان تفلیس
مجری تور های ارزان و لحظه اخری مالزی
مجری تور های ارزان و لحظه اخری ترکیه
مجری تور های ارزان و لحظه اخری چین

تور دبی با پرواز ماهان
تور دبی با پرواز امارات
تور دبی با پرواز العربیه
تور دبی با پرواز قشم ایر
تور دبی با پرواز فلای دبی

 

 

 

 لطفا" توجه بفرمایید که به علت نوسان قیمت ارز ، نرخ ها تورها متغیر میباش

برای اطلاع از نرخ دقیق تور ها با کارشناسان مانلی پرواز تماس حاصل فرمایید

آژانس هواپیمایی مانلی پرواز

02188103828

تهران

خیابان ولیعصر

ابتدای خیابان مطهری

بعد از بانک دی

پلاک 345

طبقه اول