شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران دوستان ، مجری تور های ویژه داخلی و خارجی ، پرواز های نرخ ویژه با خدمات فوق العاده تورها در نمایش کالا

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران دوستان مفتخر است که با پشت سر گذاشتن نزدیک به دو دهه فعالیت در عرصه گردشگری، همواره روند رو به رشد خود را حفظ کرده و به موفقیتهای ارزشمندی نائل آمده است. در فضای کسب و کاری آکنده از تحولات چشمگیر و پیش بینی ناپذیر داخلی، منطقه ای و بین المللی، حفظ استانداردهای جهانی در کنار ارائه قیمت رقابتی و گسترش حوزه کاری، امری است که تنها و تنها در سایه لطف پروردگار، بی‌امان، عشق و دانش و تجربه حرفه ای این مجموعه محقق شده است.
شرکت ایران دوستان انواع خدمات گردشگری و جهانگردی را در حوزه‌های مختلف و با بالاترین کیفیت برای هموطنان علاقه‌مند به سفر فراهم نموده.
از جمله این خدمات: اخذ ويزاي ايران، خدمات رزو هتل در تمام نقاط دنيا و بليط پروازهاي داخلي و بين المللي،تورهاي تجاري، نمايشگاهي، تخصصي علمي و همايش هاي داخلي و خارجي،تورهاي زيارتي عمره و عتبات،تورهاي ايرانگردي با خدمات کامل سفر شامل هتل، پرواز، گشت و راهنما،تورهاي جهانگردي با خدمات کامل سفر شامل ويزا، هتل، پرواز، گشت و راهنما.

 

 

جاذبه های گردشگری
کلیسای نوتردام
موزه فرش استانبول
موزه کیش
دروازه قرآن
چیانگ مای
برج ایفل
پارک سیتادل
کلیسای توتردام
معبد مادر
قصر الحصن

 

تلفن تماس : 88104226
آدرس : تھران، خيابان وليعصر، مقابل مطھری، کوچه سوم يوسف آباد، پلاک 15

 

تگ ها ، برچسب ها: آژانسهای مسافرتی ، تور ، ویزا ، بلیط